Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA GP Nord (reģ. nr. 40203177406) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un apmaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, izmantojot internetbanku vai maksājuma karti vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pēc veiksmīgas pasūtījuma apmaksas Pircējs saņem apstiprinājuma e-pastu.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 10 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Piegāde notiek uz Pircēja norādīto adresi ar Venipak kurjerpastu vai uz Pircēja norādīto Venipak pakomātu, vai saņemot SIA GP Nord ofisā - Rīgā, Kurzemes prospektā 23. Apmeklējumu lūdzam saskaņot telefoniski, iepriekš vienojoties par laiku!

Piegādes izmaksas: Venipak kurjerpasts €5,40, saņemšana Venipak pakomātā €3,50, saņemšana SIA GP Nord ofisā, Rīgā, Kurzemes prospektā 23 bez maksas.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam aizpildītu atteikuma vēstuli kopā  ar atgriežamo preci oriģinālajā iepakojumā. Atteikuma vēstules veidlapa izdrukātā veidā pievienota sūtījumam. Nepieciešamības gadījumā,  pēc Pircēja pieprasījuma, atteikuma veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam uz e-pastu.

Pircēja pienākums ir atgriezt preci Pārdevējam, nosūtot to kādā no sekojošiem veidiem: Omniva Rīgas T/C Damme pakomāts (Kurzemes prospekts 1A, Rīga), Venipak TC Damme pakomāts (Kurzemes prospekts 1A, Rīga), DPD TC Damme pakomāts (Kurzemes prospekts 1A, Rīga) vai nogādājot to personīgi/ar kurjerpiegādi SIA GP Nord ofisā Rīgā, Kurzemes prospektā 23, LV-1067. Apmeklējumu lūdzam saskaņot telefoniski, iepriekš vienojoties par laiku! Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar preces nosūtīšanu vai nogādāšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs var atcelt pasūtījumu, kamēr prece vēl nav nosūtīta kurjerdienestam. Pircējam ir jāinformē par to SIA GP Nord uz e-pastu info@gpnord.com. Pircēja atteikums tiek noformēts kā pasūtījuma anulēšana.

Atteikuma gadījumā Pircējam nauda tiek atgriezta 5 darba dienu laikā pēc preces saņemšanas SIA GP Nord birojā. Naudas atmaksa tiek veikta uz norēķinu konta numuru, kuru Pircējs norādījis atteikuma veidlapā.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.