Krūšu operācijas

Krūšu palielināšana – augmentācija

Ja krūtis šķiet pārāk mazas vai tās nav simetriskas, ja jāatjauno to zudušais apjoms ,piemēram, pēc bērna barošanas vai ievērojama svara zuduma – labākais risinājums ir krūšu augmentācija.

Plastisko operāciju veic, silikona implantus ievietojot zem krūšu dziedzeriem vai muskuļiem. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, silikona implantiem ir ļoti ilgs garantijas laiks, tie nerada audzēju risku, nav alerģiski un netraucē grūtniecībai – sieviete pēc krūšu plastikas var barot bērnu.

Krūšu pacelšana – mastopeksija

Ja krūtis ir zaudējušas formu, bet saglabājušas vēlamo izmēru, krūšu pacelšana var tās uzlabot, nepielietojot implantus un neaizskarot krūšu dziedzerus. Operācija ļauj pacelt jebkura lieluma krūtis, taču sievietēm ar mazām krūtīm efekts būs ilgstošāks.

Krūšu pacelšana un palielināšana

Ja krūtis ir zaudējušas formu, zaudējot svaru vai izbarojot bērnus, veic iepriekš aprakstīto krūšu pacelšanas operāciju, vienlaicīgi izmantojot palielināšanu ar silikona implantiem.

Krūšu samazināšana – redukcija

Pārlieku lielas krūtis ar laiku var radīt diskomfortu, sāpes muguras un kakla rajonā. Veicot krūšu samazināšanas operāciju, ķirurgs izņem liekos taukus un dziedzeru audus, kā arī pārvieto krūšu galu un tā oreolu uz jaunu vietu, veidojot krūšu formu.