Sejas operācijas

Sejas plastika

Laika gaitā sejas formā rodas dažādas izmaiņas – āda, zemāda, muskuļu-aponeirozes sistēma kļūst neelastīgāka un noslīd. Noslīdējušus mīkstos audus uz vaigiem un žokļa līnijas nav iespējams koriģēt nedz ar kosmētikas produktiem, nedz masāžām, lāzeriem, injekcijām un citām procedūrām. Operāciju veic, ja ir lieka āda gar zoda līniju, izveidojušies noslīdējuši vaigi, dubultzods, lieka āda uz kakla, vaigu noslīdējums (ļoti dziļas deguna – mutes rievas). Sejas plastikas laikā liekā āda tiek noņemta, un zemādas, muskuļu un aponeirozes slānis tiek ķirurģiski nofiksēts atpakaļ vietā, lai atgrieztu sejas kontūru uz jauneklīgāku izskatu.
Visbiežāk sejas plastiku kombinē ar kakla plastiku, jo atsevišķi kaklu var koriģēt ļoti reti. Sejas plastiku ļoti bieži un arīdzan veiksmīgi var kombinēt arī ar plakstiņu plastiku vai dažādām injekcijām.

Kakla plastika

Kakla plastiku visbiežāk veic kombinācijā ar sejas plastiku. Šīs operācijas ietvaros tiek koriģēta liekā āda un tauki ap žokļa līniju, radot izteiksmīgāku un jauneklīgāku kaklu. Rezultāti var būt ilgstoši, tomēr jāņem vērā, ka kakla korekcija nevar pilnībā apturēt novecošanās procesu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.